Twoja drużyna wsparcia

Twoja Drużyna Wsparcia to projekt, który tworzę razem z moją Mamą i jednocześnie najlepszą Przyjaciółką, wspierającą mnie w każdym pomyśle. Tym razem nie mogło być inaczej 🙂

Projekt powstał naturalnie, na bazie naszych doświadczeń. Na własnej skórze przekonałyśmy się, jak ważne jest wsparcie drugiego człowieka w codziennym funkcjonowaniu, jak i w momencie, gdy chcemy wprowadzić mniejsze czy większe zmiany w życiu.

Obie dostawałyśmy dużo wsparcia, także wiele razy od obcych ludzi. Teraz, przy pomocy partnerów i społeczności, którą mamy nadzieję stworzyć, chcemy pomagać i WSPIERAĆ innych.

Chcemy stworzyć społeczność, która będzie pomagać sobie na co dzień, ale także będzie wspierać się na różnych etapach wprowadzania zmian w życiu. Jednocześnie w planie mamy zaangażować różnego rodzaju partnerów, którzy na preferencyjnych warunkach, dadzą „narzędzia”, które pomogą w ich realizacji. Mogą one nie tylko zmienić jakość czy komfort życia, ale zadziałać jak domino i wręcz odbudować dosłownie całe życie.

W dzisiejszych trudnych czasach ludzie mają coraz więcej problemów i jednocześnie czują się coraz bardziej samotni, nawet mając bliskie osoby tuż obok. To mieszanka wybuchowa, ale wspólnie możemy coś zmienić! :).

Nie porównuj się z innymi. Nie ma porównania między słońcem a księżycem. Świecą, gdy nadejdzie ich czas.

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

twoja drużyna wsparciaobserwuj nas