KARI

Hej! Mam na imię Karina, pochodzę z Poznania, ale aktualnie mieszkam w Warszawie. Słowo „aktualnie” to słowo klucz, ponieważ częste przeprowadzki to nieodłączna część mojego życia. Nazwa bloga nie jest więc przypadkowa :), choć „on tour of life” ma tutaj wiele znaczeń, przekonasz się o tym, czytając moje wpisy.

W marcu 2022 miałam kolejne 18-te urodziny. Często powtarzam, że to druga dorosłość i druga szansa. Na co? Tu nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno chciałabym nadrobić czas. Nie uważam jednak żeby te ostatnie 18 lat były stracone. Nie, zdecydowanie. Mimo iż był to czas trudny, pełen skrajnych emocji to jednak przyniósł mi ogrom doświadczeń, które mimo wszystko chcę w sobie zachować. Te najpiękniejsze chwile układam w sercu, trudne nadal przerabiam i jednocześnie, na tyle ile daję radę, przekuwam w coś dobrego i pożytecznego.

Zapraszam Cię do mojego świata — tego starego i nowego. Przyłącz się do mojej wędrówki, jeśli czujesz, że i Ty potrzebujesz zmian. Nieważne czy to maleńka zmiana, czy totalna rewolucja w Twoim życiu. Doskonale Cię rozumiem, a jednocześnie wesprę i zmotywuję w ich dokonywaniu. Jak? Zostań tu ze mną i przekonaj się! 🙂